NViDo v0.3 Release

Tym razem chciałbym przedstawić mój nowy program. NViDo jest to aplikacja do pobierania filmów z serwisów takich jak Youtube. Zaletą programu jest prostota obsługi, która może sprowadzić się do skopiowania linku do schowka i wciśnięciu skrótu klawiszowego “SHIFT + ALT + D”. Innymi funkcjami aplikacji są:

 • NViDoodtworzenie filmu zaraz po ściągnięciu
 • tworzenie historii pobranych plików wideo (z której można bezpośrednio odpalić dany plik)
 • pobieranie również wersji HD jeżeli istnieje w serwisie

Aktualnie ilość serwisów, które NViDo obsługuje nie jest szałowa, ponieważ są to tylko (już wspomniany) Youtube i Vimeo (w przyszłości pewnie dodam więcej). Aplikacja jest w miarę odbugowana, jeśli wystąpią jakieś błędy to postaram się naprawić (choć nie obiecuję).

Pobierz

W tym miejscu chciałbym zareklamować również inną aplikację tego typu, a mianowicie jDownloader. Ten program, oprócz tego, że automatycznie pobiera pliki z takich serwisów jak rapidshare, potrafi ściągać filmy z większości znanych serwisów podobnych do Youtube.

jDownloader

4 Comments

 1. .Dexter.:

  Mógłbyś zdradzić jak ściągasz z youtube? Jest jakiś prosty sposób jak z wrzutą, że wystarczy link zmienić odpowiednio? Czy może jakieś dodatkowe Dll’ki?

 2. mrgreen:

  Wybacz Dexter ale te informacje są ściśle tajne

 3. revo:

  Fajny programik — do wersji 0.4 zamawiam funkcję pobrania samego audio (lub jeżeli to nie jest możliwe, wyciągnięcie audio ze ściągniętego pliku) do mp3 ;)

 4. Netrix:

  Hehe, no jak będę miał troszkę wolnego czasu to dodam.
  Aktualnie niestety youtube zmienił sposób tworzenia linków, też w wolnej chwili to poprawię. Poprzedni sposób leży na różnych stronach. Pokrótce wystarczyło tylko wyciągnąć video_id oraz wartości l i t, a następnie je złożyć. Teraz zrobili linki z subdomenami videocache. Wystarczy adblock, żeby sobie podejrzeć :>.

Leave a comment